پنج شنبه، ۶ آبان ۱۴۰۰ - ساعت: ۸:۱۳ ق.ظ

تندر 90

تاریخ انتشار: پنج شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

تندر 90 آنچه خوبان همه دارند.
تندر 90 یکی از خودروهای کلاس B و محبوب در اروپای شرقی ، خاورمیانه و آسیا می باشد .تندر 90 این محبوبیت را مرهون اتاق جادار و دلباز، سادگی و پرهیز از هرگونه پیچیدگی در بخش فنی و در نتیجه سهولت تعمیرات و خدمات پس از فروش قوی می باشد.
تندر 90 از موتور 1600 سی سی با توان 105 اسب بخار بهره می برد که این میزان قدرت در این کلاس از خودروها قابل توجه است. این موتور دارای 16 سوپاپ بوده و از سیستم سوخت رسانی انژکتوری الکترونیکی سود می برد. این خودرو دارای 5 دنده در مدل دستی و 4 دنده در مدل اتومات می باشد . تندر90 دارای شاسی و ساختار بدنه بسیارمحکم است که ضربات وارده به اتاق رادر تصادفات به کلیه قسمت های بدنه تقسیم کرده و از ورود مستقیم انرژی به سرنشینان جلوگیری می کند.
ازنظر جادار بودن همین بس که سه نفر با قد 180 سانتی متر می توانند به راحتی در صندلی عقب تندر 90 بنشینند. صندوق عقب این خودرو نیز با ظرفیت 510 لیتر برای هر خانوده ای در سفرهای طولانی مناسب است. کلیه مراحل بدنه سازی ،رنگ آمیزی،مونتاژ و تکمیل کاری تندر90در خطوط مجهز تولید شرکت ایران خودرو انجام می پذیرد. بکارگیری اتوماسیون سطح بالا در خطوط تولید شرکت که بزرگترین و پیشرفته ترین خودروساز خاورمیانه است، بازدیدکنندگان و صنعتگران سراسر جهان را به شگفتی و تحسین وا می دارد.

*نمای داخلی

*نمای بیرونی

*پیوست ها

راهنمای سیستم صوتی

راهنمای مشتری

مشخصات فنی

مشخصات فنی پلاس

عکس های با کیفیت

راهنمای نگهداری و گارانتی

راهنمای نگهداری و گارانتی پلاس

نسخه چاپی مشخصات فنی پلاس

نسخه چاپی مشخصات فنی